03. 07. streda / 星期三

18.00 – Česká republika

Alena Machoninová: Hella a život po životě

18.00 – Taiwan

Li Ang: Vizionářka, která už padesát let boří tabu


04. 07. štvrtok / 星期四

18.00 – Česká republika

Iva Hadj Moussa: Škraloup predátora

18.00 – Taiwan

Apyang Imiq: Ke kořenům





08. 07. pondelok / 星期一

18.00 – Česká republika/Ukrajina

Iryna Zahladko: To úplně stačí

18.00 – Taiwan

Liao Chung-ťi: Kronikář moře, jenž mění slova v činy


09. 07. utorok / 星期二

18.00 – Česká republika

Klára Vlasáková: Telo a trieda

18.00 – Taiwan

Jang Šuang-C’: Průkopnice genderových narativů v historické fikci


10. 07. streda / 星期三

18.00 – Česká republika

Marek Torčík: Gay, poměry, Přerov

18.00 – Taiwan

Salizan Takisvilainan: Správce dědictví kmene Bunun


11. 07. štvrtok / 星期四

18.00 – Česká republika

Elsa Aids: Čas pokročil…

18.00 – Taiwan

Chung Chung: Muž mnoha talentů a básník vyznávající autentičnost


12. 07. piatok / 星期五

18.00 – Česká republika

Tereza Semotamová: Živé, naléhavé, radikální!

18.00 – Taiwan

Čung Wen-jin: Pouta lásky i ztráty


13. 07. sobota / 星期六

18.00 – Slovensko

Alexandra Salmela: Ja je niekto tretí

18.00 – Taiwan

Siang Jang: Nezdolný tchajwanský básník


14. 07. nedeľa / 星期日

18.00 – Slovensko

Michal Tallo: Sny z neznámej zeme

18.00 – Taiwan

Luo Č’-čcheng: Půlstoletí s dobrodružstvím poezie


15. 07. pondelok / 星期一

18.00 – Slovensko

Jana Bodnárová: Hlas nehy a jazyk hĺbky

18.00 – Taiwan

Sü Čen-fu: Strážce mizejících světů


16. 07. utorok / 星期二

18.00 – Česká republika

Petr Šesták: Chodí a sleduje

18.00 – Taiwan

Čang Ťüan-fen: Vypravěčka skrytých životů


17. 07. streda / 星期三

18.00 – Poľsko

Zofia Bałdyga: Čím to je?

18.00 – Taiwan

Li Tchung-chao: Objevování světa ostrovtipem


18. 07. štvrtok / 星期四

18.00 – Slovensko

Dominika Sakmárová: Za oponou Ázie

18.00 – Taiwan

Luo Žen-ling: Průzračný hlas klidu a spočinutí


19. 07. piatok / 星期五

18.00 – Česká republika

Pavel Tomeš: … i něco vážně!

18.00 – Taiwan

Wu Ming-yi: Mluvčí přírody i za hranicemi rodné země


20. 07. sobota / 星期六

18.00 – Česká republika

Michal Ajvaz: Města, logos, pasáže

18.00 – Taiwan

Čchen S’-chung: Maják pro ty, kteří jsou neprávem na okraji


21. 07. nedeľa / 星期日

18.00 – Česká republika

Ivan Motýl & Elli Tiliu Motýlová: Briketa, šnyt, troska, kostra

18.00 – Taiwan

Tchung Wej-ke: Mistr magického realismu


22. 07. pondelok / 星期一

18.00 – Česká republika

Jan Němec: Klíčové, intenzivní – majstrštyk

18.00 – Taiwan

Lien Ming-wej: Vysídlení, migrace, identita a vlast


23. 07. utorok / 星期二

18.00 – Slovensko

Peter Juščák: Aby sme nezabudli

18.00 – Česká republika

Chuang Čchung-kchaj: Přetváření tchajwanské literární krajiny



25. 07. štvrtok / 星期四

18.00 – Česká republika

Krystyník, Kašpar, Massalema, Wawracz: Cepy na scéně

18.00 – Taiwan

Cchao Jü-po: Mladá kapacita tchajwanské literatury



27. 07. sobota / 星期六

18.00 – Slovensko

Eva Luka: V mačacom kožuchu

18.00 – Taiwan

Laj Siang-jin: Kronikářka tchajwanské historie


28. 07. nedeľa / 星期日

18.00 – Slovensko

Erik Jakub Groch: Hlinený zošit

18.00 – Taiwan

Pching Lu: Znalkyně lidské psychiky


29. 07. pondelok / 星期一

18.00 – Slovensko

Viťo Staviarski: Text musí bežať ako film

18.00 – Taiwan

Lin Ťün-jing: Alchymista slov



31. 07. streda / 星期三

18.00 – Česká republika

Jan Novák: Novák? Zatím dobrý!

18.00 – Taiwan

Liou C’-ťie: Vypravěčka intenzivních prožitků



Varia