03. 07. nedeľa / sunnudagur

18:00 – Slovensko

Milan Kolcun: Hriechy

19:00 – Island

Jón Gnarr: ADHD, politika, bestsellery


04. 07. pondelok / mánudagur

18:00 – Slovensko

Tina Van der Holland: Čierna aj biela

19:00 – Island

Bergur Ebbi: V ohrožení lehký smích


05. 07. utorok / þriðjudagur

18:00 – Česká republika

Vanda Rozenbergová: Ambasádorka ľudskej krehkosti

19:00 – Island

Halldór Armand: Analytik s nadhledem


06. 07. streda / miðvikudagur

18:00 – Česká republika

S. d. Ch.: Varlén a Tutáč korunují dílo

19:00 – Island/Česká republika

Hugleikur Dagsson: Buď a nebo


07. 07. štvrtok / fimmtudagur

18:00 – Česká republika

Štěpán Kučera: Jednoznačně vybočuje!

19:00 – Island

Hallgrímur Helgason: Nemilosrdně




10. 07. nedeľa / sunnudagur

18:00 – Česká republika

Pavel Tomeš: Literární stand-up

19:00 – Island

Hildur Knútsdóttir: Mimozemšťani na Islandu


11. 07. pondelok / mánudagur

18:00 – Česká republika

Jan Burian: Písničkář (potulný) a fanatik (islandský)

19:00 – Island

Oddný Eir: Autofikce


12. 07. utorok / þriðjudagur

18:00 – Česká republika

Irena Dousková: Konec, tanec, rakvičky!

19:00 – Island

Kristín Ómarsdóttir: V pavoučí síti


13. 07. streda / miðvikudagur

18:00 – Česká republika

Pavel Klusák: Psal s cílem doplnit

19:00 – Island

Bergsveinn Birgisson: Kdysi a teď


14. 07. štvrtok / fimmtudagur

18:00 – Slovensko

Erik Ondrejička: Za jedinou vetou

19:00 – Island

Eliza Reid: Tajemství sprakkar


15. 07. piatok / föstudagur

18:00 – Česká republika

Dora Kaprálová: Zápisník, ostrovy a utrpení

19:00 – Island

Jón Magnús Árnarsson: Šampion


16. 07. sobota / laugardagur

18:00 – Slovensko

Nóra Ružičková: Moderná slovenská lyrika

19:00 – Island

Kristín Eiríksdóttir: Naléhavé ticho



18. 07. pondelok / mánudagur

19:00 – Česká republika

Arnošt Godflam: Brno, ty město mých snů

19:00 – Island

Prešov — Þórdís Helgadóttir: Tučňáci a zoubky


19. 07. utorok / þriðjudagur

18:00 – Slovensko

Arpád Soltész: Investigatívna fikcia?

19:00 – Island

Auður Jónsdóttir: Z chaosu příběhy


20. 07. streda / miðvikudagur

18:00 – Česká republika

Martin Kyšperský: Permanentně se pokouším

19:00 – Island

Bragi Ólafsson: Basa, knížky, Nevkus


21. 07. štvrtok / fimmtudagur

19:00 – Island

María Elísabet Bragadóttir: Neuchopitelná každodennost

19:00 – Česká republika

Jakub Dotlačil: Krávy, párky, transformace


22. 07. piatok / föstudagur

18:00 – Česká republika

Petr Šesták: Starý park zrcadlí

19:00 – Island

Sverrir Norland: Co mám před očima


23. 07. sobota / laugardagur

18:00 – Slovensko

Tomás Straka: Spievam

19:00 – Island

Einar Kárason: Dějiny a bouře



25. 07. pondelok / mánudagur

18:00 – Slovensko

Rudolf Jurolek: Solitér spirituálnej lyriky

19:00 – Island

Sigurbjörg Þrastardóttir: Jinýma očima


26. 07. utorok / þriðjudagur

18:00 – Slovensko

Erik Jakub Groch: Vyjadriť nedefinovateľné

19:00 – Island

Eiríkur Örn Norðdahl: Několik okamžiků



28. 07. štvrtok / fimmtudagur

18:00 – Slovensko

Víťo Staviarsky: Žiadny sentiment

19:00 – Island

Andri Snær Magnason: Modrá planeta


29. 07. piatok / föstudagur

19:00 – Slovensko

Soňa Uriková: Tlmene i hanblivo o citoch

19:00 – Island

Gerður Kristný: Návraty


30. 07. sobota / laugardagur

18:00 – Slovensko

Jana Bodnárová: Lyrika rečou obrazov

19:00 – Island

Þóra Hjörleifsdóttir: Odvrácená strana lásky



01. 08. pondelok / mánudagur

18:00 – Slovensko

Jana Beňová: Plán

19:00 – Island

Bragi Páll Sigurðsson: Město, moře, vražda


02. 08. utorok / þriðjudagur

18:00 – Slovensko

Silvester Lavrík: Ľahko a graciózne

19:00 – Česká republika

Oldřich Janota: Skok do propasti